PRAKTYCY

MIĘŚNIOWO-POWIĘZIOWE ROZLUŹNIANIE ENERGETYCZNE
Warszawa/Mazury
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 783 309 600

Jestem absolwentką UW wydział Zarządzanie Marketing. Od 2011r. zajmuję się pracą z ciałem.

Wykonuję masaż hawajski Lomi Lomi Nui, a także masaż mięśniowo-powięziowy „Rebalancing” (certyfikat OSHO Rebalancing i Myofascial Energetic Release, byłam szkolona przez Nisargę Dobosza i Satyarthiego Peloquin).

Posiadam uprawnienia psychoterapeuty oraz rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu (PTPP) do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją nauczyciela psychologii zorientowanej na proces. 
Jestem facyliatorką Clean Coaching Process, metody Davida Grova opartej na pracy z metaforą przy użyciu pytań Clean Language. Prowadzę „Mazurskie Siedlisko Ekspresji”, miejsce gdzie zapraszam do dzielenia się swoimi pasjami, odnajdywania ich, m.in. poprzez uczestnictwo w różnych warsztatach rozwoju osobistego.  Ciało, pasja, zaufanie do procesu, dbanie o przestrzeń klienta – to są najważniejsze elementy, które wnoszę do pracy z drugim człowiekiem. W relacji terapeutycznej cenię partnerstwo.

Jestem Mamą 3 dzieci; w wolnych chwilach tańczę.

Zapraszam.