PRAKTYCY

BIODYNAMICZNY ODDECH ORAZ UWALNIANIE TRAUMY
Bielsko – Biała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 603067413

mgr pedagogiki, filozofii i katechetyki. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapii (modalność systemowa).

SPECJALIZUJE SIĘ W PRACY Z TRAUMĄ POPRZEZ CIAŁO: Certyfikowany terapeuta w pracy z traumą w metodzie Somatic Eksperiencing Pitera Levina.  Certyfikowany praktyk pracy z oddechem metodą BBTR BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy. Otrzymał Certyfikat z Pedagogikii Traumy wydany przez DeGPT Deutschsprachige Gesellschaft fur Psychotraumatologie. Certyfikowany trener Mindfulness – Based Stress Reduction (MBSR). Uczestniczył w II częściach szkolenia w pracy z traumą metodą EMDR. Uczestniczył w warsztacie TRE. Ukończył szkolenie z focusingu. Uczestniczy w II szkoleniu w pracy z traumą: Terapia Stanów Ego. Od 2010 roku uczestniczy w warsztatach u prof. Franza Rupperta dotyczących ustawień intencji. Ukończył dwuletnie polsko–niemieckie szkolenie integrujące pracę Moshe Feldenkraisa. hipnoterapię Miltona H. Ericksona. Jest na IV roku szkolenia z Bioenergetyki Aleksandra Lovena.

PONADTO:                 

  • W 1997 roku otrzymał Certyfikat Trenera i Psychoterapeuty terapii gestalt.
  • Ukończył czteroletni pełny cykl szkoleniowy z zakresu terapii systemowej rodzin (Kraków– Centrum Psychoterapii i Poznań‑WTTS).
  • Ukończył kompleksowе szkoleniе (curriculum) z zakresu terapii ericksonowskiej w Polskim Instytucie Ericksonowskim.
  • Uczestniczył w dwuletnim szkoleniu z psychodramy.
  • Ukończył dwuletnie szkolenie „Ustawienia systemowe rodzin według Berta Hellingera”.
  • kurs mistrzowski z ustawień Berta Hellingera prowadzonego przez Berta Hellingera.
  • dwuletnie szkolenie „Openness, Offenheit, Otwartość”.

DOŚWIADCZENIE: Od 20 lat pracuje terapeutycznie z klientami. Założyciel Beskidzkiego Instytut Psychoterapii w Bielsku‑Białej.