PRAKTYCY

Bielsko-Biała, Polska
Tel: +48 606 104 459
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WWW: https://dariuszmalojlo.pl 
FB: https://www.facebook.com/oddech.malojlo/ 
Skype:  darooo.m

Certyfikowany praktyk pracy z oddechem metodą BBTRS® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy, trener pracy z oddechem, tancerz, performer, inżynier.Pełna kontrola nad własnym zdrowiem - ciałem, umysłem, duchem i emocjami, to cel który nadaje kierunek jego pracy. Holistyczne podejście do człowieka, obecność i wczuwanie się w potrzeby klienta pozwalają zbudować bezpieczną przestrzeń, gdzie klient może odszukać swoją drogę do uzdrowienia i dobrego samopoczucia. 

Jest założycielem Dariusz Małojło - Breathwork Art&Therapy.
Jest twórcą projektu Breath Ceremony - Ceremonia Oddechu z którym podróżuje po Polsce i Europie. 
Ukończył trening z Biodynamic Breath and Trauma Release System BBTRS® prowadzony przez twórcę metody Gitena Tonkova, Uzyskał certyfikat praktyka BBTRS® a następnie asystował podczas treningów certyfikujacych BBTRS®. Prowadzi sesje i warsztaty grupowe BBTRS®

https://www.biodynamicbreath.com/bbtri-people/dariusz-malojlo/

Przez wiele lat związany z biznesem pracując w korporacyjnym środowisku zrozumiał jakie są potrzeby osób, które pracują w wirze codzienności. Zauważył też braki, które powodują że ludzie doświadczają dużo stresu, napięcia w ciele i bólu. Nie potrafią wsłuchać się we własne potrzeby i zarządzać swoimi emocjami przez co borykają się z dolegliwościami psychofizycznymi. Dzięki tym doświadczeniom potrafi zrozumieć i być bardziej obecny przy problemach swoich klientów.

Rozwija i kształci się w dziedzinie pracy z ruchem, ciałem, technik oddechowych, specjalistycznej pracy z traumą. Uczył się m.in.od: Giten Tonkov, Nisarga Eryk Dobosz, Piotr Bednarczyk, Thomas Stayaert, Iwona Olszowska, Eryk Makohon, Anna Bogdanowicz, Marta Pietruszka, Marcin Wytrążek, Prema McKeever