KALENDARZ

Każdy z Treningów można rozpocząć dowolnym modułem!

 

Uzdrawianie traumy rozwojowej
“ POWRÓT DO ŹRÓDŁA “.
Trening uzupełniający BBTRS. 
prowadzi Prema McKeever i Giten Tonkov z USA
27 maja - 1 czerwca 2018 w Kikowie , www.kikow.pl 

Dołącz do nas w tej szczególnej podróży wiodącej poprzez wzorce ciała umysłu znane jako „Struktury osobowości”. Wszyscy niesiemy w sobie historię swoich wczesnych doświadczeń życiowych, która jest zapisana w naszym ciele emocjonalnym i fizycznym. Odkryto, że w reakcji na naszą formę przywiązania, to jak byliśmy kochani i przyjmowani jako dzieci, tworzy się pięć podstawowych Struktur osobowości. Te struktury są zatrzymane w naszych mięśniach tym samym są wbudowane w nasze ciało w formie „zbroi”, która faktycznie nadaje kształt naszemu ciału i przepływowi energii witalnej w nas. Taka zbroja również silnie wpływa na nasz afekt i zachowania, przekonania i osobowość – bez naszej świadomej wiedzy – tak jak automatyczne oprogramowanie kształtuje nasze życie.

{pgslideshow id=34|image=L}Ta „zbroja” ciała blokuje przepływ energii życiowej (bioenergii) i ogranicza wyrażanie naszych uczuć i kontakt z esencją. W tej grupie będziemy nawiązywać kontakt z językiem ciała, badając struktury osobowości jako drogę do uzdrowienia i rozwoju osobistego. Będziemy ucieleśniać ukryte emocje i energie każdej struktury osobowości jednocześnie ucząc się metod i technik „rozbrajania”, budując zasoby i uwalniając stłumioną energię. Pozwoli nam to na współczujące zrozumienie i pracę z rożnymi stylami osobowości w nas i w innych, pozwalając sobie odzyskać serce i energię życiową.

Będzie to warsztat skupiony na doświadczeniu i zakorzeniony w teorii i praktykach Wilhelma Reicha, Bioenergetyki, uzdrawiania traumy i psychologii somatycznej. Będziemy używać oddechu, medytacji, techniki dociekania, ruchu i ćwiczeń w parach dając okazję do odkrycia głębszej samowiedzy i przećwiczenia technik pracy z innymi. Uczestnicy zostaną również wprowadzeni w ważne elementy uzdrawiania traumy takie jak centrowanie, kontnerowanie, uziemianie i praca z felt sense.

Ta grupa jest przeznaczona dla osób pracujących z oddechem, zajmujących się uzdrawianiem, coachingiem i różnego rodzaju terapią, oraz dla tych, którzy chcą zwiększyć swoją samoświadomość i łagodnie uwolnić się od ograniczeń swojego ciała i umysłu. W miarę jak energia zaczyna płynąć swobodnie i naturalnie zaczynamy doświadczać niezwykłego ożywienia połączonego z uczuciem rozluźnienia i dobrostanu. Pozwala to na ugruntowanie i scentrowanie się, rozpuszczenie blokad i zbroi oraz na otwarcie serca.

Wymóg: Webinar poświęcony wprowadzeniu do Typów osobowości wg Reicha webinar – na żywo lub w nagraniu. Ponadto, bardzo zalecany jest webinar „Zrozumienie Traumy – Nasze ciało, mózg i emocje”. Oba webinary można znaleźć na stronie https://www.biodynamicbreath.com/events/webinars/

PREMA MCKEEVER :

Prema jest terapeutką pracującą w nurcie somatycznym, jest facylitatorką grup i nauczycielką, która posiada ponad 20 lat doświadczenia we praktykach medycyny wschodu, medytacji i pracy w uwalnianiu emocjonalnym, a także w terapiach opartych na ciele/umyśle. Jej praca polega na byciu przewodnikiem w podróży w stronę pełni i wiedzy na temat tego, kim jesteśmy.

Lecząc tysiące pacjentów jako lekarka medycyny chińskiej widziała jak kluczowa dla naszego zdrowia fizycznego jest praca nad zdrowiem emocjonalnym. Szukając sposobów, żeby pomóc sobie i swoim pacjentom uwolnić nagromadzoną w ciele traumę, uczyła się BioDynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy. Prema czuje, że wielki honor móc uczyć głębokiego uzdrawiania w pracy z oddechem. Szkolenia, które odbyła to: Somatic Experiencing®, Hakomi (psychoterapia skupiona na ciele na podstawie felt sense), Bodynamics i wiele innych, uzdrawiających podejść, jak Tantra, pulsacja i bioenergetyczna terapia czakr.

Jej własna osobista podróż poprowadziła ją do domów szamanów w dżungli od Peru i spotkań sufickich w Turcji, do aszramów w Indiach.  Prema skupia się na transformacji tego, co już nie służy by tworzyć nowy, autentyczne i pełne pasji życie. To jej strona internetowa www.SacredInquiry.com

ALEXANDER GITEN TONKOV:

Jest dyrektorem Instytutu Energii Oddechu (Energy of Breath Institute, http://www.energyofbreath.com) w Nowym Jorku. Stworzył on proces „Biodynamicznego Oddechu i uwalniania Traumy”. Rozpoczął podróż „samopoznania” od wczesnych lat 1990. Giten jest Sannjasinem (uczniem indyjskiego mistyka Osho). Urodził się na Ukrainie, a mieszka w Nowym Jorku od 1988 roku. Od 1994 roku jest licencjonowanym terapeutą masażu (Szwedzki Instytut Masażu i Terapii w Nowym Jorku) , a od 2001 certyfikowanym terapeutą Oddechu (Osho Multiversity, Puna, Indie). Posiada szerokie doświadczenie w zakresie terapii ukierunkowanej na pracę z ciałem. Jest doświadczonym liderem prowadzącym warsztaty i szkolenia na całym świecie. Giten pracował jako terapeuta w Osho Multiversity (Międzynarodowym Ośrodku Medytacyjnym Osho w Punie, w Indiach) , gdzie prowadził grupę "Twoje Ciało-Twoje Emocje”. Stworzył również unikalną terapię, pracy z oddechem na piłce (Breath Work on the Ball™). Obecnie Giten prowadzi szkolenia z „Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traum” w Stanach Zjednoczonych, Indiach, na Tajwanie, w Chinach, Rosji, Ukrainie, Kolumbii, Kostaryce i Grecji i innych krajach. 

Więcej informacji na http://www.biodynamicbreath.com
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROGRAM DNIA

Pierwszy dzień:

 • ceremonia otwarcia, oraz kolacja 19:00-21:30
 • Poranna medytacja: 7:30-9.00
 • Śniadanie: 9:00-10:00
 • Sesja poranna: 10:00-13:00
 • Obiad: 13:00-14:30
 • Sesja popołudniowa: 14:30-18:00
 • Kolacja: 18:00-19:30
 • Sesja wieczorna: 19:30-21:30  

Ostatni dzień:

 • ceremonia zamknięcia oraz certyfikaty: 12:00 - 13.00

INFORMACJE DODATKOWE

 • Rozpoczęcie kursu : 27 maja 2018 , godzina 19:00
 • Zakończenie kursu: 1 czerwca 2018 , godzina 13:00
 • Miejsce warsztatu: „Ośrodek Warsztatowy Kików” , Kików 91, Solec Zdrój, 28-131. www.kikow.pl 
 • Cena Kursu 2.250 PLN plus koszt wyżywienia i zakwaterowanie
 • Koszt zakwaterowania i wyżywienia (3 posiłki wegetariańskie) za 5 dni od osoby : 700 PLN (pokój 2-osobowy), lub 650 PLN (pokoj 3-5 osobowy), lub 600 PLN (poddasze z własnym śpiworem)
 • Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Tel: +48 535.155.509
 • Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zaliczki 500 PLN na konto bankowe Citibank Handlowy: 78 1030 0019 0109 8503 0014 9801

* Trening można rozpocząć dowolnym modułem.
* Wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi do 30 dni przed rozpoczęciem kursu.
* Więcej informacji można uzyskać pisząc na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub tel 535.155.509