• BIODYNAMICZNY ODDECH ORAZ UWALNIANIE TRAUMY
    BIODYNAMICZNY ODDECH ORAZ UWALNIANIE TRAUMY
  • MASAŻ MIĘŚNIOWO POWIĘZIOWEGO ROZLUŹNIANIA ENERGRETYCZNEGO
    MASAŻ MIĘŚNIOWO POWIĘZIOWEGO ROZLUŹNIANIA ENERGRETYCZNEGO
  • DYNAMIKA SIŁY ŻYCIA QIGONG
    DYNAMIKA SIŁY ŻYCIA QIGONG

Jest Trenerem Pracy z Ciałem (Bodywork Trainer), prowadzi szkolenia, których tematem jest Współuzależnienie (Co-Dependency) oraz jest Liderem Seminariów - Ścieżka Miłości (the Path of Love). Urodził się w San Francisco w 1952 roku, W 1973 roku, studiował Integrację Ortostatyczną (Postural Integration) i Medycynę Orientalną w Kalifornii, gdzie prowadził seminaria i oferował indywidualne sesje. W 1976 roku, udał się do Osho Commune International  (Międzynarodowej Komuny Osho) znajdującej się w miejscowości Pune w Indiach, gdzie nauczył się medytacji. Tam dołączył się do zespołu. To miejsce w szybkim tempie stało się jednym z największych na świecie ośrodków terapii, pracy z ciałem i medytacji.

Od 1971 Satyarthi zdobył szeroki zakres umiejętności. Posiada on bogate doświadczenie w opracowywaniu i prowadzeniu szkoleń pracy z ciałem oraz grup osobistego rozwoju. Prowadzi seminaria na całym świecie o Współzależności - Uczenie się Miłości (Learning Love) i inny o nazwie Ścieżka Miłości (Path of Love). Lubi pogłębiać swoją wiedzę, więc stale się dokształca. Satyarthi uzyskał szkolenie w Integracji Ortostatycznej (Postural Integration), Integracji Strukturalnej (Structural Integration), Terapii Czaszkowo-Krzyżowej (Craniosacral Therapy), Visceral Manipulation (masaż organów wewnętrznych), Masażu Ajurwedyjskim, Nastawianiu Kręgosłupa (Spinal Manipulation), Uwalnianiu Stawów (Joint Release), Neo Reichian Metods (metody terapeutyczne opracowane na podstawie badań Wilhelma Reich’a), Terapii Współzależności - Uczenie się Miłości (Learning Love), Ścieżce Miłości (Path of Love), Ustawienach Hellingerowskich (Family-Constellations), Doświadczaniu Somatycznym (Somatic Experiencing - Uzdrawianie Traum). Satyarthi jest znany ze swojego poczucia humoru i wrażliwości w nauczaniu podczas szkoleń i prowadzenia grup. Jest autorem dwóch książek: „Living in Balance” („Życie w Harmonii”) i „Stretches for Rebalancers”  („Rozciągnie dla Terapeutów”).

Więcej informacji na  www.bodyworkandtherapy.com , and http://www.myofascialenergeticrelease.com

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kadra

 
avatar

ALEXANDER GITEN TONKOV

Jest dyrektorem Instytutu Energii Oddechu (Energy of Breath Institute, www.energyofbreath.com) w Nowym Jorku. Stworzył on proces „Biodynamicznego Oddechu i uwalniania Traumy”. 

WIĘCEJ
avatar

NISARGA DOBOSZ

Jest współzałożycielem oraz jednym z dyrektorów Europejskiego Instytutu Sztuk Uzdrawiania poprzez Ciało (European Institute Of Body Oriented Healing Arts).

WIĘCEJ
avatar

SATYARTHI PELOQUIN

Jest Trenerem Pracy z Ciałem (Bodywork Trainer), prowadzi szkolenia, których tematem jest Współuzależnienie (Co-Dependency) oraz jest Liderem Seminariów - Ścieżka Miłości

WIĘCEJ
avatar

PREMA MCKEEVER

Prema jest terapeutką pracującą w nurcie somatycznym, jest facylitatorką grup i nauczycielką, która posiada ponad 20 lat doświadczenia we praktykach medycyny wschodu, medytacji i pracy w uwalnianiu emocjonalnym.

WIĘCEJ
avatar

SIMON CALDER

Simon od wieku 5 lat bierze udział w praktykach wschodnich podejść. Zaczynał od praktyki judo i elementów uważności w odniesieniu do świadomości ciała i współczującego szacunku wobec innych.

READ MORE
 

Treningi

TRENINGI

BBTR

Trening Biodynamicznego Oddechu oraz Uwalniania Traumy

Certyfikowany trening Oddechu Biodynamicznego Oddechu oraz Uwalniania Traumy (BBTR). Cztero częściowe Szkolenie dla Terapeutów w Kikowie (www.kikow.pl). Jest to trening uznany i akredytowany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Praktyków Nieużywających Leków (ang. American Association Of Drugless Practitioners www.aadp.net). Trening składa się z serii warsztatów trwających od 6 do 7 dni, podzielonych na cztery części. Warsztat Podstawowy 1 & 2, oraz Warsztat Zaawansowany (WZ). WZ zawiera w sobie staż, warsztat specjalnych umiejętności oraz godziny treningowe pod superwizją. Na koniec każdego z modułów treningowych… 

MER

Trening Masażu Mięśniowo Energetycznego - Uwalniania Powięziowego

Certyfikowany Trening Masażu Mięśniowo-Powięziowego, Wykorzenienie przewlekłego bólu, Wielopłaszczyznowa technika uzdrawiania Cztero częściowe Szkolenie dla Terapeutów z Satyarthim Peloquinem w Kikowie (www.kikow.pl) 2015 / 2016. 1.Plan Szkolenia 2015/2016: Część I - Szyja i Krzyż (5-10 Lipca 2016) Część II - Biodra, kolana i stopy (25-30 Listopada 2016) Część III - Wyrównywanie miednicy (3-8 Listopada 2015) Część IV - Równoważenie Twarzy, Czaszki, Szyi, Klatki Piersiowej i Ramion. (12-17 Kwietnia 2016) 2. Masaż mięśniowo-powięziowy. Myofascial Energetic Release – MER (Energetyczne Rozluźnienie Powięzi).  

AKREDYTACJA AADP

American Association Of Drugless Practitioners „Amerykańskie Stowarzyszenie Praktyków Nieużywających Leków” - www.aadp.net

AADP została założona w 1990 r. AADP jest zaangażowana w promowanie dobrego profesjonalnego wizerunku i prestiżu w środowisku praktyków tradycyjnych i nowych terapii i metodologii.

Szkoła akredytowana przez AADP będzie promowana przez EIBOHA i będzie kierować potencjalnych studentów do EIBOHA Institute. EIBOHA jest wyszczególniony na liście www.aadp.net, która jest odwiedzana przez szerokie grono ludzi każdego dnia, a czasopisma zajmujące się zdrowiem umieszczają nas na liście polecanych szkół. Wiele szkół w swoich materiałach reklamowych i opisach promuje się jako szkoła członkowska akredytowana przez AADP. Również w waszym wypadku zaakceptowanie waszej szkoły odbędzie się poprzez wydanie listu akredytacyjnego i certyfikatu profesjonalnej akredytacji.