• BIODYNAMICZNY ODDECH ORAZ UWALNIANIE TRAUMY
    BIODYNAMICZNY ODDECH ORAZ UWALNIANIE TRAUMY
  • MASAŻ MIĘŚNIOWO POWIĘZIOWEGO ROZLUŹNIANIA ENERGRETYCZNEGO
    MASAŻ MIĘŚNIOWO POWIĘZIOWEGO ROZLUŹNIANIA ENERGRETYCZNEGO
  • DYNAMIKA SIŁY ŻYCIA QIGONG
    DYNAMIKA SIŁY ŻYCIA QIGONG

Jest współzałożycielem oraz jednym z dyrektorów Integral Body Institute. Jest wyszkolonym terapeutą masażu, certyfikowanym w wielu technikach, specjalizującym się w Uwalnianiu Mięśniowo-Powięziowym oraz Głębokiej pracy z tkankami miękkimi. Ukończył Trening Nauczycielski masażu Lomi Lomi Nui prowadzonym przez Hawajską nauczycielkę Susan Pa`iniu Floyd z "Aloha International". Studiował Energetyczne Uwalnianie Mięśniowo-Powięziowe oraz Osho Rebalancing w Holandii, pod okiem Satyarthi'ego Peloquin'a - twórcy tej metody. Jest również w trakcie szkolenia Biodynamicznej Terapii Czaszkowo-Krzyżowej  - prowadzonej przez Instytut Karuna ,w Wielkiej Brytanii. Jest również jednym z nauczycieli szkoły Tantra Essence, założonej przez mistrzynię Tantry Mahasatvaa Ma Ananda Saritę, gdzie razem z Saritą i innymi nauczycielami prowadzi warsztaty Tantry w Europie. Od 10 lat praktykuje pracę z ciałem i oddechem, medytacje oraz Tantrę. Podczas swoich podróży przez Indie, Nepal, Chiny, USA, Meksyk oraz Europę zdobył wiele różnorodnych umiejętności oraz doświadczeń, a żyjąc w różnych duchowych wspólnotach gdzie mógł kontynuować i rozwijać się na własnej ścieżce duchowej. Uważa, że jego droga pokazała mu iż dawanie jak i otrzymywanie masażu jest ścieżką aby stać się bardziej świadomą i kochającą osobą. Praca z ludźmi poprzez różne techniki pracy z ciałem, wprowadza w jego życie dużo radości, jak również w życie tych którzy otrzymują jego dotyk. Więcej informacji na: http://www.transformative-bodywork.com, oraz http://www.conscious-awakening.com

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kadra

 
avatar

ALEXANDER GITEN TONKOV

Jest dyrektorem Instytutu Energii Oddechu (Energy of Breath Institute, www.energyofbreath.com) w Nowym Jorku. Stworzył on proces „Biodynamicznego Oddechu i uwalniania Traumy”. 

WIĘCEJ
avatar

NISARGA DOBOSZ

Jest współzałożycielem oraz jednym z dyrektorów Europejskiego Instytutu Sztuk Uzdrawiania poprzez Ciało (European Institute Of Body Oriented Healing Arts).

WIĘCEJ
avatar

SATYARTHI PELOQUIN

Jest Trenerem Pracy z Ciałem (Bodywork Trainer), prowadzi szkolenia, których tematem jest Współuzależnienie (Co-Dependency) oraz jest Liderem Seminariów - Ścieżka Miłości

WIĘCEJ
avatar

PREMA MCKEEVER

Prema jest terapeutką pracującą w nurcie somatycznym, jest facylitatorką grup i nauczycielką, która posiada ponad 20 lat doświadczenia we praktykach medycyny wschodu, medytacji i pracy w uwalnianiu emocjonalnym.

WIĘCEJ
avatar

SIMON CALDER

Simon od wieku 5 lat bierze udział w praktykach wschodnich podejść. Zaczynał od praktyki judo i elementów uważności w odniesieniu do świadomości ciała i współczującego szacunku wobec innych.

READ MORE
 

Treningi

TRENINGI

BBTR

Trening Biodynamicznego Oddechu oraz Uwalniania Traumy

Certyfikowany trening Oddechu Biodynamicznego Oddechu oraz Uwalniania Traumy (BBTR). Cztero częściowe Szkolenie dla Terapeutów w Kikowie (www.kikow.pl). Jest to trening uznany i akredytowany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Praktyków Nieużywających Leków (ang. American Association Of Drugless Practitioners www.aadp.net). Trening składa się z serii warsztatów trwających od 6 do 7 dni, podzielonych na cztery części. Warsztat Podstawowy 1 & 2, oraz Warsztat Zaawansowany (WZ). WZ zawiera w sobie staż, warsztat specjalnych umiejętności oraz godziny treningowe pod superwizją. Na koniec każdego z modułów treningowych… 

MER

Trening Masażu Mięśniowo Energetycznego - Uwalniania Powięziowego

Certyfikowany Trening Masażu Mięśniowo-Powięziowego, Wykorzenienie przewlekłego bólu, Wielopłaszczyznowa technika uzdrawiania Cztero częściowe Szkolenie dla Terapeutów z Satyarthim Peloquinem w Kikowie (www.kikow.pl) 2015 / 2016. 1.Plan Szkolenia 2015/2016: Część I - Szyja i Krzyż (5-10 Lipca 2016) Część II - Biodra, kolana i stopy (25-30 Listopada 2016) Część III - Wyrównywanie miednicy (3-8 Listopada 2015) Część IV - Równoważenie Twarzy, Czaszki, Szyi, Klatki Piersiowej i Ramion. (12-17 Kwietnia 2016) 2. Masaż mięśniowo-powięziowy. Myofascial Energetic Release – MER (Energetyczne Rozluźnienie Powięzi).  

AKREDYTACJA AADP

American Association Of Drugless Practitioners „Amerykańskie Stowarzyszenie Praktyków Nieużywających Leków” - www.aadp.net

AADP została założona w 1990 r. AADP jest zaangażowana w promowanie dobrego profesjonalnego wizerunku i prestiżu w środowisku praktyków tradycyjnych i nowych terapii i metodologii.

Szkoła akredytowana przez AADP będzie promowana przez EIBOHA i będzie kierować potencjalnych studentów do EIBOHA Institute. EIBOHA jest wyszczególniony na liście www.aadp.net, która jest odwiedzana przez szerokie grono ludzi każdego dnia, a czasopisma zajmujące się zdrowiem umieszczają nas na liście polecanych szkół. Wiele szkół w swoich materiałach reklamowych i opisach promuje się jako szkoła członkowska akredytowana przez AADP. Również w waszym wypadku zaakceptowanie waszej szkoły odbędzie się poprzez wydanie listu akredytacyjnego i certyfikatu profesjonalnej akredytacji.