• BIODYNAMICZNY ODDECH ORAZ UWALNIANIE TRAUMY
    BIODYNAMICZNY ODDECH ORAZ UWALNIANIE TRAUMY
  • MASAŻ MIĘŚNIOWO POWIĘZIOWEGO ROZLUŹNIANIA ENERGRETYCZNEGO
    MASAŻ MIĘŚNIOWO POWIĘZIOWEGO ROZLUŹNIANIA ENERGRETYCZNEGO
  • DYNAMIKA SIŁY ŻYCIA QIGONG
    DYNAMIKA SIŁY ŻYCIA QIGONG

Integral Body Institute (IBI) powstał w 2013 roku jako centrum szkoleniowe. Założony przez Alexandra Gitena Tonkova i Eryka Nisargę Dobosza Instytut we wszystkich swoich działaniach opiera się na podejściu holistycznym i medytacyjnym. Celem Instytutu jest rozpowszechnianie najskuteczniejszych metod pracy z ciałem oraz oddechem, łączących w sobie profesjonalne techniki terapeutyczne Zachodu z metodami, których korzenie sięgają tradycji Wschodu. Temu połączeniu unikalnych, profesjonalnych technik uczenia zawdzięcza EIBOHA swoją znaną na całym świecie renomę Instytutu certyfikowanych szkoleń terapeutycznych.

Oferowane przez nas szkolenia pracy z ciałem i terapii pracy z oddechem dają możliwość uzyskania profesjonalnych kwalifikacji, uznawanych międzynarodowo zarówno w Stanach jak i w Europie. Szkolenia nie są jednak przeznaczone wyłącznie dla terapeutów – zapraszamy każdego, kto pragnie wziąć udział w głębokim, leczniczym procesie prowadzącym do rozwoju i osobistej transformacji. Prowadzimy również warsztaty Tantry, których celem jest umożliwienie każdemu uczestnikowi nawiązania głębokiego, autentycznego kontaktu z samym sobą i z drzemiącymi w każdym z nas możliwościami. Szkolenia i warsztaty prowadzone w ramach Instytutu służą pogłębianiu ucieleśnionej świadomości i kultywowaniu obecności otwartego serca w relacjach.

Kadra

 
avatar

ALEXANDER GITEN TONKOV

Jest dyrektorem Instytutu Energii Oddechu (Energy of Breath Institute, www.energyofbreath.com) w Nowym Jorku. Stworzył on proces „Biodynamicznego Oddechu i uwalniania Traumy”. 

WIĘCEJ
avatar

NISARGA DOBOSZ

Jest współzałożycielem oraz jednym z dyrektorów Europejskiego Instytutu Sztuk Uzdrawiania poprzez Ciało (European Institute Of Body Oriented Healing Arts).

WIĘCEJ
avatar

SATYARTHI PELOQUIN

Jest Trenerem Pracy z Ciałem (Bodywork Trainer), prowadzi szkolenia, których tematem jest Współuzależnienie (Co-Dependency) oraz jest Liderem Seminariów - Ścieżka Miłości

WIĘCEJ
avatar

PREMA MCKEEVER

Prema jest terapeutką pracującą w nurcie somatycznym, jest facylitatorką grup i nauczycielką, która posiada ponad 20 lat doświadczenia we praktykach medycyny wschodu, medytacji i pracy w uwalnianiu emocjonalnym.

WIĘCEJ
avatar

SIMON CALDER

Simon od wieku 5 lat bierze udział w praktykach wschodnich podejść. Zaczynał od praktyki judo i elementów uważności w odniesieniu do świadomości ciała i współczującego szacunku wobec innych.

READ MORE
 

Treningi

TRENINGI

BBTR

Trening Biodynamicznego Oddechu oraz Uwalniania Traumy

Certyfikowany trening Oddechu Biodynamicznego Oddechu oraz Uwalniania Traumy (BBTR). Cztero częściowe Szkolenie dla Terapeutów w Kikowie (www.kikow.pl). Jest to trening uznany i akredytowany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Praktyków Nieużywających Leków (ang. American Association Of Drugless Practitioners www.aadp.net). Trening składa się z serii warsztatów trwających od 6 do 7 dni, podzielonych na cztery części. Warsztat Podstawowy 1 & 2, oraz Warsztat Zaawansowany (WZ). WZ zawiera w sobie staż, warsztat specjalnych umiejętności oraz godziny treningowe pod superwizją. Na koniec każdego z modułów treningowych… 

MER

Trening Masażu Mięśniowo Energetycznego - Uwalniania Powięziowego

Certyfikowany Trening Masażu Mięśniowo-Powięziowego, Wykorzenienie przewlekłego bólu, Wielopłaszczyznowa technika uzdrawiania Cztero częściowe Szkolenie dla Terapeutów z Satyarthim Peloquinem w Kikowie (www.kikow.pl) 2015 / 2016. 1.Plan Szkolenia 2015/2016: Część I - Szyja i Krzyż (5-10 Lipca 2016) Część II - Biodra, kolana i stopy (25-30 Listopada 2016) Część III - Wyrównywanie miednicy (3-8 Listopada 2015) Część IV - Równoważenie Twarzy, Czaszki, Szyi, Klatki Piersiowej i Ramion. (12-17 Kwietnia 2016) 2. Masaż mięśniowo-powięziowy. Myofascial Energetic Release – MER (Energetyczne Rozluźnienie Powięzi).  

AKREDYTACJA AADP

American Association Of Drugless Practitioners „Amerykańskie Stowarzyszenie Praktyków Nieużywających Leków” - www.aadp.net

AADP została założona w 1990 r. AADP jest zaangażowana w promowanie dobrego profesjonalnego wizerunku i prestiżu w środowisku praktyków tradycyjnych i nowych terapii i metodologii.

Szkoła akredytowana przez AADP będzie promowana przez EIBOHA i będzie kierować potencjalnych studentów do EIBOHA Institute. EIBOHA jest wyszczególniony na liście www.aadp.net, która jest odwiedzana przez szerokie grono ludzi każdego dnia, a czasopisma zajmujące się zdrowiem umieszczają nas na liście polecanych szkół. Wiele szkół w swoich materiałach reklamowych i opisach promuje się jako szkoła członkowska akredytowana przez AADP. Również w waszym wypadku zaakceptowanie waszej szkoły odbędzie się poprzez wydanie listu akredytacyjnego i certyfikatu profesjonalnej akredytacji.